Розробка додатків для Android. Вступ (ознайомлювальний курс)


Android – операційна система для смартфонів, планшетів, нетбуків, електронних книг, фітнес-браслетів, ігрових приставок, телевізорів та інших пристроїв.
Операційна система Android спочатку розроблялась компанією Android Inc., яка була створена, за словами засновників, для розробки розумних мобільних пристроїв. Згодом компанію придбала Google і створила Open Handset Alliance, який, власне, і займається розробкою системи.
Кожна версія системи, починаючи з версії 1.5, отримує власне кодове ім’я на тему солодощів (напр., KitKat, Lollipop, Marshmallow), знайомі кожному власнику девайсу, який працює на ОС Android. Цікаво, що кодові імена присвоюються в алфавітному порядку за латинським алфавітом.
Android – відкрита платформа. Це не лише відрізняє її від інших, а також відкриває нові можливості і гарантує прогресивний напрямок розвитку. Безліч чудових програм для Android створюють незалежні розробники завдяки практично необмеженому доступу до платформи. Таким чином, кількість унікальних додатків в Google Play постійно зростає.
На заняттях курсу студенти:
  • Дізнаються, з чого складається типовий Android-додаток
  • Познайомляться з найпопулярнішим інструментом андроїд-розробника - Android Studio
  • Навчаться створювати графічні інтерфейси додатків за допомогою мови розмітки XML
  • Опанують основи мови програмування Java - типи даних, базові арифметичні та логічні операції, умовні оператори
  • Створять власний додаток на телефон, який можна буде показати друзям)))