Основи програмування з Kodu і Tynker. Користувач ПК

Цей курс розроблений для дітей, які уже навчились створювати власні проекти у програмі Scratch, і прагнуть продовжувати відточувати сформовані навички.
Kodu – це інтерактивне середовище створення 3D ігор. Для розробки гри необхідно створити ігровий світ, у якому житимуть вибрані персонажі: у відповідь на події, наприклад, натискання клавіші, переміщення миші, зіткнення, персонажі будуть переміщуватись, повертатись, стрибати, ховатись або з'являтись, емоційно реагувати, стріляти, переходити у новий стан тощо. Основною метою цієї програми є залучити дітей до творчого процесу створення гри, показати, що вони можуть бути не лише пасивними геймерами, що їм під силу самостійно створювати ігри, втілюючи власні ідеї в життя.
Tynker - це візуальне середовище для створення анімацій та ігор з кумедними персонажами та яскравою графікою. Подібно роботі у середовищі Scratch, замість вихідного коду діти перетягують блоки команд та складають їх у певній послідовності. Програма створена для навчанню дітей основам програмування.
Працюємо з англомовним інтерфейсом, тож багато уваги приділяємо вивченню англійських слів!
Крім створення проектів у програмах Kodu та Tynker, частина курсу буде присвячена знайомству з персональним комп'ютером. Діти дізнаються, з чого складається комп’ютер, що таке операційна система та її призначення, що таке програма; познайомляться з офісними програмами Microsoft Office (Word, Excel, Power Point) та навчаться працювати з ними; навчаться працювати у мережі Інтернет (робота з браузером, пошук інформації), а також працювати з електронною поштою.
  • Тривалість курсу - навчальний рік.
  • Вартість – 880 грн./4 тижні (8 годин).
  • Заняття проводяться 1 раз на тиждень: 2х50 хв. з перервою на чай (tea-break) та інші активності (спілкування, ігри, творчість).